oferta

Projektowanie

PROJEKTOWANIE I OPTYMALIZACJA PROJEKTÓW • PROJEKTY INFRASTRUKTURALNE • PROJEKTOWANIE NAWIERZCHNI

Specjalizujemy się w budownictwie infrastrukturalnym, a naszą domeną są nawierzchnie betonowe dróg, placów oraz lotnisk.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Lata doświadczenia w wykonawstwie i doświadczeni projektanci gwarantem najwyższej jakości realizacji.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Kompleksowo realizujemy usługi projektowe, wykonujemy optymalizację dokumentacji projektowych. Zlecenia projektowe realizujemy na każdym stadium zarówno koncepcji, programów funkcjonalno - użytkowych, projektów budowlanych oraz wykonawczych.

SPRAWNIE I NA CZAS

Rzetelna i skrupulatna wycena szczegółowo omawiana z Inwestorem na początkowym etapie realizacji pozwala realizować nam zadania na czas.

BEZPIECZNIE

Za bezpieczeństwo realizacji odpowiada zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży z zakresu szeroko rozumianego budownictwa.

oferta

Dokumentacja projektowa

Zakresem prowadzonej działalności wychodzimy na przeciw wysokim wymaganiom stawianym nie tylko na polskim rynku. Doświadczenie nabyte podczas realizacji robót w Wykonawstwie pozwolą na wspólne osiągniecie sukcesu przy każdym projekcie.

Zespół doświadczonych projektantów opracowuje dokumentację projektową jak również weryfikuje pod kątem optymalizacji..
Dromaxx Sp. z o.o. realizuje wielobranżowe dokumentacje techniczne dróg, placów, lotnisk, terminali przeładunków i intermodalnych zarówno w fazie koncepcji przez projekty budowlane. 

Kompleksowo realizujemy:

GALERIA

Jak wygląda realizacja?