oferta

Nawierzchnie betonowe

DROGI • LOTNISKA • PLACE • TERMINALE PRZEŁADUNKOWE • PARKINGI • ŚCIEŻKI ROWEROWE

Nasza firma oferuje kompleksowe wykonawstwo nawierzchni betonowych w technologii betonu jednowarstwowego.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Lata doświadczenia w połączeniu z dobrze wyposażonym parkiem maszynowym pozwala realizować prace najwyższej jakości.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Realizujemy prace we wszystkich obszarach związanych z nawierzchniami betonowymi. Do realizacji powierzonych zadań wykorzystujemy materiały najwyższej jakości sprawdzone na największych budowach infrastrukturalnych nie tylko w Polsce

SPRAWNIE I NA CZAS

Rzetelna i skrupulatna wycena szczegółowo omawiana z Inwestorem na początkowym etapie realizacji pozwala realizować nam zadania na czas.

BEZPIECZNIE

Za bezpieczeństwo realizacji odpowiada zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży z zakresu szeroko rozumianego budownictwa.

oferta

Nawierzchnie betonowe

Realizujemy nawierzchnie betonowe w technologii betonu jednowarstwowego, który w zależności od dokumentacji projektowej może być zbrojony siatkami stalowymi, włóknami polimerowymi, a szczeliny dylatacyjne dyblowane i/lub kotwione.  Realizujemy projekty korzystając z maszyn Wirtgen oraz Somero wyposażonych w specjalistyczne oprogramowania umożliwiające wykonanie dużych zleceń infrastrukturalnych jak również trójwymiarowego kształtowania nawierzchni betonowych. Teksturowanie świeżej powierzchni betonowej realizujemy na ostro przy pomocy szczotek z włóknem polimerowym lub stalowym lub na gładko przy pomocy zacieraczek mechanicznych. Świeży beton zabezpieczamy hydrofobowo preparatem na bezie parafiny. W zakresie usługi oferujemy ponadto kompleksowe wykonanie szczelin dylatacjnych począwszy od cięć rozprężającyh, a kończąc na wykonaniu komórek i ich wypełnieniu.

Kompleksowo realizujemy

GALERIA

Jak wygląda realizacja?