oferta

Budownictwo drogowe

DROGI BETONOWE • PRACE ZIEMNE POD DROGI • OBSŁUGA MIESZALNI KRUSZYW • UTWARDZANIE TERENU

Dromaxx jako generalny wykonawca jak również podwykonawca, realizuje projekty infrastruktury drogowej, lotniskowej oraz związanej z kolejowym transportem intermodalnym. 

Budujemy i remontujemy autostrady, drogi ekspresowe, obwodnice oraz ulice miast, a także wszelkie inne obiekty towarzyszące budownictwu infrastrukturalnemu i lotniskowemu. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Lata doświadczenia w połączeniu z dobrze wyposażonym parkiem maszynowym pozwala realizować prace najwyższej jakości.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Realizujemy prace we wszystkich obszarach związanych z budownictwem drogowym - od prac ziemnych, utwardzania i przygotowywania gruntu, po wylewanie nawierzchni oraz tworzenie i obsługę pasów zieleni.

SPRAWNIE I NA CZAS

Rzetelna i skrupulatna wycena szczegółowo omawiana z Inwestorem na początkowym etapie realizacji pozwala realizować nam zadania na czas.

BEZPIECZNIE

Za bezpieczeństwo realizacji odpowiada zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży z zakresu szeroko rozumianego budownictwa.

oferta

Budownictwo drogowe

Zachowując wysoką jakość oraz terminowość  realizujemy projekty w obszarach: budownictwa drogowego, infrastruktury lotniczej oraz terminali składowo-przeładunkowych. Jest to możliwe dzięki rzetelnie i skrupulatnie przygotowanej wycenie, szczegółowo omówionej z inwestorem na początkowym etapie rozmów/ negocjacji. 

Nasza firma to także doskonała organizacja robót na każdym etapie realizacji inwestycji. Dysponujemy własną bazą sprzętową, posiadamy  węzeł betoniarski o wysokiej wydajności oraz specjalistyczny sprzęt do wykonywania robót ziemnych oraz nawierzchni betonowych. Dzięki czemu stajemy się konkurencyjni w branży. Nasze realizacje cechuje wiarygodność, koncentracja na oczekiwaniach inwestora oraz partnerstwo.

Posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych projektów, realizowanych na potrzeby portów lotniczych oraz terminali przeładunkowych. Budujemy i remontujemy nawierzchnie betonowe, drogi kołowania oraz płyty postojowe dla samolotów. 

Zajmujemy się ponadto budową oraz rozbudową kolejowych terminali przeładunkowych i składowych. 

Nieustannie się rozwijamy by poszerzać ofertę firmy i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. 

Nasz zespół tworzą ludzie posiadający wiedzę w zakresie szeroko rozumianego budownictwa i wieloletnie doświadczenie w branży infrastrukturalnej. 

Dzięki temu jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.

Kompleksowo realizujemy:

GALERIA

Jak wygląda realizacja?